روش های آنالیز مواد شیمیایی

 در این بخش انواع روش های آنالیز مواد شیمیایی شامل روش های طیف سنجی اتمی و مولکولی، روش های کروماتوگرافی، آنالیز میکروسکوپی و آنالیز حرارتی، روش های طیف سنجی جرمی، روش های طیف سنجی پرتو ایکس و .. به زبان ساده و کاربردی همراه با نکات آنالیزی مهم هر روش توضیح داده شده است.

 

آمار و آنالیز

   این بخش شامل مقالاتی در زمینه انواع روش ها و تکنیک های مورد استفاده در آنالیز مواد و یا تجزیه و تحلیل نتایج مانند آمار توصیفی روش های طراحی آزمایش روش های کالیبراسیون و رگرسیون شبکه عصبی و .. و هم چنین معرفی نرم افزارها و منابع مربوطه است.

 

 مقالات کاربردی 

    در این بخش مقالات و مطالب بسیار کاربردی با زبانی ساده در زمینه مفاهیم اولیه اصول آنالیز شیمیایی ارائه می شود. دوستان عزیز با ارسال مقالات و مطالب کاربردی خود سبب رونق این بخش خواهید شد. بدیهی است مطالب ارسالی شما با نام خود شما در سایت منتشر خواهد شد.

آنالیز در زندگی روزمره 

   در این بخش قصد داریم تا با معرفی و ارائه مقالات روز، سطح آگاهی عمومی را نسبت به وجود آلاینده ها و سموم و آنالیز و میزان مجاز آنها در مواد مصرفی از نمونه های مواد غذایی و بهداشتی تا نمونه های محیطی و صنعتی و .. را افزایش دهیم.

معرفی کتاب

معرفی کتاب های مفید و تخصصی انواع روش های آنالیز مواد شیمیایی با کاربرد در زمینه های مختلف شامل مواد غذایی محیط زیستی داروسازی و پزشکی و غیره به همراه اطلاعات مفیدی شامل خلاصه کتاب سرفصل ها و …و همچنین امکان دانلود نسخه pdf

تازه های علم آنالیز

 در این بخش خلاصه ای از تازه ترین مقالات آنالیزی معرفی می شوند. شما نیز می توانید با ارسال چکیده  مقاله یا پایان نامه خود به همراه مرجع نشر آنها به ایمیل info@analium.com و analium.website@gmail.com زمینه معرفی و آشنایی متخصصان علم آنالیز با آخرین دستاوردها و پژوهش های انجام شده در کشور فراهم آورید.